حمل و نقل

ما در فروشگاه اینترنتی واچ سنتر سه روش برای دریافت سفارش برای شما فراهم کرده ایم

روش اول ارسال با پیک:

بدلیل محدودیت های ارسال در این روش، درحال حاضر ارسال با پیک فقط مربوط به خریداران شهر تهران می باشد. درصورت انتخاب این روش برای ارسال، خرید شما ظرف همان روز یا صبح روز بعد در آدرس درج شده در سفارش تحویل خواهد شد.

روش دوم ارسال توسط تیپاکس:

شرکت تیپاکس یکی از معتبرترین شرکت های حمل و ارسال کالا در کشور است. این شرکت در اکثر نقاط کشور نماینده فعال یا دفتر کاری دارد از این رو در اکثر نقاط کشور امکان ارسال با این روش وجود دارد. با این حال این شرکت امکان ارائه سرویس به تمام نقاط را ندارد. در صورت انتخاب این روش برای ارسال سفارش، پس از استعلام از شرکت تیپاکس برای امکان ارسال به آدرس شما خرید شما در همان روز یا صبح روز بعد تحویل تیپاکس خواهد شد. بنا به تعهد شرکت تیپاکس مرسوله شما حداکثر ظرف ۷۲ ساعت در اختیار شما خواهدد بود.

روش سوم ارسال با بست پیشتاز:

سفارش شما در این روش با استفاده از خدمات شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهد شد. خدمات شرکت پست شامل تحویل مرسوله درب منزل در تمام نقاط کشور می باشد اما از نظر زمان دریافت سفارش نسبت به دو روش دیگر کندتر است. شما می تواند با استفاده از کد رهگیری که پس از تحویل سفارش به پست برای شما ارسال می کنیم سفارش خود را در طول مسیر کنترل و از زمان دریافت آن مطلع گردید.