دستبند چرمی مردانه مونت بلانک استیل رزگلد

محصول جدید

دستبند چرمی مردانه مونت بلانک جنس استیل رنگ رزگلد

دستبند مردانه مونت بلانک از جنس چرم و استیل با کیفیت بالا ساخته شده است. ظرافت به کار رفته در طراحی این دستبند و استفاده هم زمان از چرم و استیل و ترکیب رنگ آن، نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

قیمت برای شما :128,000تومان

مشخصات

جنسیت مصرف کنندهمردانه
جنس دستبندچرم

توضیحات

مونت بلانک ، برندی موفق در دنیای مد

استفاده از دستبند در دنیای مد و فشن روزبه‌روز در حال افزایش است و تولیدکنندگان و برندهای مختلف در تلاشند تا با ارائه محصولات با کیفیت و زیبا، بازار را از رقبای خود بگیرند و مشتریان بیشتری را جذب کنند. یکی از برندهایی که بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است، کمپانی مونت بلانک است. برندی شناخته شده و اصیل که تمام نیاز شما را در دنیای مد هرف قرار داده و محصولات متنوعی از جمله؛ عینک آفتابی، عطر، کیف و کفش،دستبند، بدلیجات و زیورآلات و همچنین کمربند و ساعت را در خط تولید خود قرار داده است. مونت بلانک تلفظ‌های مختلفی دارد که عده‌ای آن را مونت بلنک، مون بلن و مون بلان نیز تلفظ می‌کنند. در این بخش وب سایت فروشگاهی واچ سنتر که عرضه کننده انواع محصولات مد و فشن از جمله عینک،ساعت، آویز و انگشتر و دستبند است، دستبند چرمی مردانه مونت بلانک استیل رزگلد را به شما معرفی خواهد کرد تا بتوانید به راحتی برای خرید آن، اقدام نمایید.

دستبند مردانه

دستبند مردانه مونت بلانک از جنس چرم و استیل با کیفیت بالا ساخته شده است. ظرافت به کار رفته در طراحی این دستبند و استفاده هم زمان از چرم و استیل و ترکیب رنگ آن، نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد. از سوی دیگر استفاده از استیل و چرم در دستبند مردانه مونت بلانک احتمال حساسیت در اثر استفاده را بسیار کاهش خواهد داد. قفل این دستبند هم از نوع ساعتی بوده که کاربری آن را بسیار ساده می نماید

سایر ویژگی‌ها

جنسیت مصرف کنندهمردانه
جنس دستبندچرم