حمل و نقل

ما در فروشگاه اینترنتی واچ سنتر سه روش برای دریافت سفارش برای شما فراهم کرده ایم

روش اول پرداخت در محل:

شما می توانید مبلغ کلی سفارش خود را که در زمان ثبت سفارش برای شما محاسبه می گردد در هنگام دریافت خرید خود به مسئول تحویل پرداخت نمایید. درحال حاضر این روش فقط مخصوص سفارش هایی است که از طریق پیک ارسال می گردد.

روش دوم پرداخت الکترونیک:

درحال حاضر سریعترین و ساده ترین روش پرداخت صورتحساب برای کاربران بهره گیری از درگاه های پرداخت بانکی است. در این روش شما به یکی از درگاه های بانکی عضو شبکه شتاب متصل شده و به سادگی و با استفاده از هریک از کارت های عضو این شبکه بدون محدودیت پرداخت خود را انجام می دهید. در هنگام ارسال سفارش همیشه اولویت با خرید هایی است که این روش پرداخت را انتخاب نمایند.

اگر نگران دریافت سفارش خود پس از پرداخت وجه می باشید ما به شما یادآوری می کنیم که فرایند دریافت درگاه بانکی هر یک از بانک های کشور بسیار پیچیده و مستلزم ارائه مدارک دال بر کسب نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن جمهوری اسلامی می باشد و فروشگاه اینترنتی ساعت واچ سنتر با ارائه مدارک شناسایی و ضمانت های کافی از سال اول فعالیت خود موفق به کسب این نشان گردیده است.

روش سوم کارت به کارت یا واریز به حساب:

اگر به هر دلیل امکان استفاده از روش های پیشین برای شما میسر نیست می توانید وجه مربوط به سفارش خود را به حساب ... بانک ... به نام ... یا به شماره کارت .... واریز و تصویر فیش پرداخت خود را در بخش تماس با ما قرار دهید. توجه فرمایید که در این بخش نام کامل خود و شماره سفارش و شماره تماس خود را قرار دهید تا ما بتوانیم سفارش مربوط به شما را از میان سفارش ها تشخیص و فرایند ارسال آن را به جریان باندازیم.