لیست محصولات تولید کننده ELITE

تاریخچه ی ساعت الیتبرند الیت جرء معروفترین برندهای فشن و مد در اورپا و جهان میباشد این برند بعد از سالها فعالیت در عرصه پوشاک و کیف و کفش و دیگر محصولات آرایشی و ... پا به ارصه دنیای ساعت گذاشت در زیر روند رشد این برند را به صورت اجمالی مورد بررسی قرار میدهیم.


 1972
جان کاسابسانس و آلن کیتلر در پاریس نمایندگی مرکز جهانی فشن را ایجاد کردند. این نمایندگی به سرعت شهرت خود را در میان نمایندگی ها ی فشن بالا برد.


 


1974
شبکه جهانی الیت ، سه سال بعد در رتبه بندی نیویورک رتبه ی اول را بدست آورد.


 


1983
اولین نمایشگاه بین الملی تحت عنوان " نگاه ی از سال" برگزار شد ، اعضای شرکت کننده در این نمایشگاه بیشتر از 45 کشور بودند و به عنوان یک ابزار قدرتمند برای استخدام نمایندگی ها مدل به کار رفت.


 


1986  
شبکه ی بین الملی الیت با ورود جرالد ماری به اوج خود رسید. دارا بودن 20 نمایندگی در سراسر دنیا و افزایش دوبرابر در حجم معاملات .


 


1987 
با مدلهای برجسته در رسانه پروژکشن ، الیت سیستم مدل استار های بالایی را اختراع کرد.


 


1990
رهبری بی چون و چرا در حرفه ی نمایندگی مدل سازی ، الیت در کشف بااستعدادترین مدل های دنیا  اولین است .


 


1998
شیوه ی بکارگیری بی سابقه آن انگشت نمایی در میان زنان سن 15 الی 25 سال می باشد، نمایندگی های الیت گواهی نامه ی الیت صادر می کنند و این مارک را توسط انواع زیادی از محصولات گسترش می دهند.  


 


2002
الیت همچنان با باز کردن 6 نمایندگی دیگر که 2 تا در نیویورک ( یکی برای آقایان و دیگر برای بانوان) همچنین در پراگ ، براتیسلاوا ، شانگهای و هانویی به گشترشش ادامه می دهد.


 


2003
الیت پولسکا 32 آخرین نمایندگی جهانی  در سنگاپور گشت .


 


2005
اعلام 3 خبرگذاری درجهان: یونان، لهستان، سنگاپور، آخرین فشن مد جهانی در سنگاپور به وجود آمدند.

در هر صفحه
نمایش 1 - 6 از 19 مورد